ERJ-12SF82R0U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12SF82R0U
JLCPCB Part #
C20019981
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS