ERJ-12SF7502U
MFR.Part #
ERJ-12SF7502U
JLCPCB Part #
C4332768
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS