ERJ-12SF7153U
MFR.Part #
ERJ-12SF7153U
JLCPCB Part #
C2082685
Description
-55℃~+155℃ 500V 715kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS