ERJ-12SF64R9U
MFR.Part #
ERJ-12SF64R9U
JLCPCB Part #
C2080924
Description
-55℃~+155℃ 64.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS