ERJ-12SF6491U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12SF6491U
JLCPCB Part #
C2082567
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount