ERJ-12SF6341U
MFR.Part #
ERJ-12SF6341U
JLCPCB Part #
C20019946
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS