ERJ-12SF6202U
MFR.Part #
ERJ-12SF6202U
JLCPCB Part #
C20019942
Description
-55℃~+155℃ 62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS