ERJ-12SF5603U
MFR.Part #
ERJ-12SF5603U
JLCPCB Part #
C20019927
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS