ERJ-12SF4703U
MFR.Part #
ERJ-12SF4703U
JLCPCB Part #
C20019898
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS