ERJ-12SF4532U
MFR.Part #
ERJ-12SF4532U
JLCPCB Part #
C20019893
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS