ERJ-12SF4220U
MFR.Part #
ERJ-12SF4220U
JLCPCB Part #
C2082454
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS