ERJ-12SF3921U
MFR.Part #
ERJ-12SF3921U
JLCPCB Part #
C20019871
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS