ERJ-12SF3903U
MFR.Part #
ERJ-12SF3903U
JLCPCB Part #
C20019869
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS