ERJ-12SF3653U
MFR.Part #
ERJ-12SF3653U
JLCPCB Part #
C4106411
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS