ERJ-12SF34R0U
MFR.Part #
ERJ-12SF34R0U
JLCPCB Part #
C20019850
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS