ERJ-12SF3240U
MFR.Part #
ERJ-12SF3240U
JLCPCB Part #
C20019836
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS