ERJ-12SF30R1U
MFR.Part #
ERJ-12SF30R1U
JLCPCB Part #
C2088121
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS