ERJ-12SF3011U
MFR.Part #
ERJ-12SF3011U
JLCPCB Part #
C2081083
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS