ERJ-12SF2870U
MFR.Part #
ERJ-12SF2870U
JLCPCB Part #
C2082366
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS