ERJ-12SF2701U
MFR.Part #
ERJ-12SF2701U
JLCPCB Part #
C20019814
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS