ERJ-12SF2610U
MFR.Part #
ERJ-12SF2610U
JLCPCB Part #
C4301305
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS