ERJ-12SF24R0U
MFR.Part #
ERJ-12SF24R0U
JLCPCB Part #
C20019803
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS