ERJ-12SF2490U
MFR.Part #
ERJ-12SF2490U
JLCPCB Part #
C4329329
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS