ERJ-12SF2431U
MFR.Part #
ERJ-12SF2431U
JLCPCB Part #
C20019800
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS