ERJ-12SF2372U
MFR.Part #
ERJ-12SF2372U
JLCPCB Part #
C2082296
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS