ERJ-12SF1820U
MFR.Part #
ERJ-12SF1820U
JLCPCB Part #
C20019761
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS