ERJ-12SF1692U
MFR.Part #
ERJ-12SF1692U
JLCPCB Part #
C4139956
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount