ERJ-12SF1623U
MFR.Part #
ERJ-12SF1623U
JLCPCB Part #
C2081581
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS