ERJ-12SF1600U
MFR.Part #
ERJ-12SF1600U
JLCPCB Part #
C20019486
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS