ERJ-12SF1541U
MFR.Part #
ERJ-12SF1541U
JLCPCB Part #
C2082306
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS