ERJ-12SF1503U
MFR.Part #
ERJ-12SF1503U
JLCPCB Part #
C20019479
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS