ERJ-12SF1023U
MFR.Part #
ERJ-12SF1023U
JLCPCB Part #
C20019436
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS