ERJ-12RQJ2R0U
MFR.Part #
ERJ-12RQJ2R0U
JLCPCB Part #
C4093069
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS