ERJ-12RQJ1R5U
MFR.Part #
ERJ-12RQJ1R5U
JLCPCB Part #
C4007409
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS