ERJ-12RQJ1R2U
MFR.Part #
ERJ-12RQJ1R2U
JLCPCB Part #
C3935468
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS