ERJ-12NF9313U
MFR.Part #
ERJ-12NF9313U
JLCPCB Part #
C20019417
Description
-55℃~+155℃ 750mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS