ERJ-12NF9101U
MFR.Part #
ERJ-12NF9101U
JLCPCB Part #
C20019411
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS