ERJ-12NF9091U
MFR.Part #
ERJ-12NF9091U
JLCPCB Part #
C20019406
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS