ERJ-12NF8662U
MFR.Part #
ERJ-12NF8662U
JLCPCB Part #
C20019397
Description
-55℃~+155℃ 750mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS