ERJ-12NF8660U
MFR.Part #
ERJ-12NF8660U
JLCPCB Part #
C20019395
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS