ERJ-12NF8451U
MFR.Part #
ERJ-12NF8451U
JLCPCB Part #
C20019391
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS