ERJ-12NF7871U
MFR.Part #
ERJ-12NF7871U
JLCPCB Part #
C20019371
Description
-55℃~+155℃ 7.87kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS