ERJ-12NF69R8U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12NF69R8U
JLCPCB Part #
C20019351
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 69.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS