ERJ-12NF6980U
MFR.Part #
ERJ-12NF6980U
JLCPCB Part #
C20019347
Description
-55℃~+155℃ 698Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS