ERJ-12NF64R9U
MFR.Part #
ERJ-12NF64R9U
JLCPCB Part #
C20019331
Description
-55℃~+155℃ 64.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS