ERJ-12NF6492U
MFR.Part #
ERJ-12NF6492U
JLCPCB Part #
C20019329
Description
-55℃~+155℃ 64.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS