ERJ-12NF6343U
MFR.Part #
ERJ-12NF6343U
JLCPCB Part #
C20019325
Description
-55℃~+155℃ 634kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS