ERJ-12NF6190U
MFR.Part #
ERJ-12NF6190U
JLCPCB Part #
C20019312
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS