ERJ-12NF5903U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-12NF5903U
JLCPCB Part #
C20019305
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 590kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS