ERJ-12NF5901U
MFR.Part #
ERJ-12NF5901U
JLCPCB Part #
C20019303
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS